We The People Audio BMX 22'' Red 22''
- TECH SPECS
| Brake Type | Rim |
| Color | Matt Aqua Red |
| Defined Color | Red |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 3/8" x 100mm |
| Mfg Size | 21.9 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| TT (Effective) | 21.9 |
| Wheel Size | 22" |
| Platform | Audio |
Original: $849.99
-65%$849.99
$297.50
Description
- TECH SPECS
| Brake Type | Rim |
| Color | Matt Aqua Red |
| Defined Color | Red |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 3/8" x 100mm |
| Mfg Size | 21.9 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| TT (Effective) | 21.9 |
| Wheel Size | 22" |
| Platform | Audio |














