Vision Track Crankset - 165mm Single Speed 49t 144 BCD 386 EVO Spindle Interface BLK
| Rings | 49 |
| Number of Chainrings | Single |
| Drivetrain Speeds | Single Speed 1/2" x 1/8" |
| Chainring BCD | 144 |
| Chainline/Hub Compatibility | 120 Hubs |
| Color | Black |
| Crank Length (mm) | 165 |
| Crank Intended Use | Track |
| BB Included | No |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Spindle Interface Type | 386 EVO |
| Defined Color | Black |
| Crank Length | 165Mm |
Original: $242.00
-65%$242.00
$84.70
Description
| Rings | 49 |
| Number of Chainrings | Single |
| Drivetrain Speeds | Single Speed 1/2" x 1/8" |
| Chainring BCD | 144 |
| Chainline/Hub Compatibility | 120 Hubs |
| Color | Black |
| Crank Length (mm) | 165 |
| Crank Intended Use | Track |
| BB Included | No |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Spindle Interface Type | 386 EVO |
| Defined Color | Black |
| Crank Length | 165Mm |






















