Surly Lowside Frameset - 27.5" Steel Blue Monday Small
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 590 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Blue Monday |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Lowside |
| Wheel Size | 26" |
| Defined Color | Blue |
Original: $999.00
-65%$999.00
$349.65
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 590 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Blue Monday |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Lowside |
| Wheel Size | 26" |
| Defined Color | Blue |














