Surly Bridge Club Frameset - 27.5" Steel Lingering Cranberry X-Small
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 545 |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Lingering Cranberry |
| Mfg Size | X-Small |
| Platform | Bridge Club |
| Wheel Size | 26+ |
| Defined Color | Red |
Original: $899.00
-65%$899.00
$314.65
Description
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 545 |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Lingering Cranberry |
| Mfg Size | X-Small |
| Platform | Bridge Club |
| Wheel Size | 26+ |
| Defined Color | Red |














