HomeStore
SRAM S150 Eagle Transmission B1 Crankset Speed: 12 BCD: Direct Mount SRAM 3 Bolt 32 Powerspline 165mm Black Boost
SRAM S150 Eagle Transmission B1 Crankset Speed: 12 BCD: Direct Mount SRAM 3 Bolt 32 Powerspline 165mm Black Boost
- TECH SPECS
| BCD | Direct Mount SRAM 3 Bolt |
| BB Inclusion | No |
| Chainline | 52mm |
| Teeth | 32 |
| Crank Arm Length | 165mm |
| Interface | Powerspline |
| Crankset Material | Aluminum |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Primary Color | Black |
| Speed | 12 |
| Drivetrain Spacing | Boost |
$80.00
SRAM S150 Eagle Transmission B1 Crankset Speed: 12 BCD: Direct Mount SRAM 3 Bolt 32 Powerspline 165mm Black Boost—
$80.00

Description
- TECH SPECS
| BCD | Direct Mount SRAM 3 Bolt |
| BB Inclusion | No |
| Chainline | 52mm |
| Teeth | 32 |
| Crank Arm Length | 165mm |
| Interface | Powerspline |
| Crankset Material | Aluminum |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Primary Color | Black |
| Speed | 12 |
| Drivetrain Spacing | Boost |


















