Sram Force AXS D2 Power Meter Spider DUB 172.5x50/37 DUB crankset black
- TECH SPECS
| Crankset Material | Carbon |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Connectivity | ANT+ BT LE |
| Crank Spindle Diameter | 28.99mm |
| Interface | DUB |
| Primary Color | Black |
| Speed | 12 |
| BB Inclusion | No |
| Crank Arm Length | 172.5mm |
| BCD | Direct Mount |
| Chainline | 45mm |
| Drivetrain Spacing | Road Disc |
| Teeth | 50/37 |
Original: $800.00
-65%$800.00
$280.00
Description
- TECH SPECS
| Crankset Material | Carbon |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Connectivity | ANT+ BT LE |
| Crank Spindle Diameter | 28.99mm |
| Interface | DUB |
| Primary Color | Black |
| Speed | 12 |
| BB Inclusion | No |
| Crank Arm Length | 172.5mm |
| BCD | Direct Mount |
| Chainline | 45mm |
| Drivetrain Spacing | Road Disc |
| Teeth | 50/37 |






















