Selle Italia SLR Racing Replica S3 Carbon Rails Black
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Intended Use | Road |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Dimensions | 242 x 130mm |
| Rail Material | Carbon |
| Saddle Weight | 109g |
| e-Bike approved | No |
$154.00
Original: $439.99
-65%Selle Italia SLR Racing Replica S3 Carbon Rails Black—
$439.99
$154.00
Description
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Intended Use | Road |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Dimensions | 242 x 130mm |
| Rail Material | Carbon |
| Saddle Weight | 109g |
| e-Bike approved | No |











