Selle Italia SLR 3D Carbon Superflow Saddle 242x130 Men 136g Black
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Intended Use | Road |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | DLS 3D printing |
| Saddle Dimensions | 242 x 130mm |
| Rail Material | Carbon |
| Saddle Weight | 136g |
| e-Bike approved | No |
Original: $479.99
-65%$479.99
$168.00
Description
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Intended Use | Road |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | DLS 3D printing |
| Saddle Dimensions | 242 x 130mm |
| Rail Material | Carbon |
| Saddle Weight | 136g |
| e-Bike approved | No |














