Selle Italia Novus SuperFlow Endurance S Saddle 282 x 138mm Men 288g Black
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 282 x 138mm |
| Saddle Weight | 288g |
| Primary Color | Black |
| Rail Material | Titanium |
| Cut Out | Yes |
| Gender | Men |
$70.00
Original: $199.99
-65%Selle Italia Novus SuperFlow Endurance S Saddle 282 x 138mm Men 288g Black—
$199.99
$70.00
Description
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 282 x 138mm |
| Saddle Weight | 288g |
| Primary Color | Black |
| Rail Material | Titanium |
| Cut Out | Yes |
| Gender | Men |











