Planet Bike Mens A.R.S. Classic Sil/Blk
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Color | Black/Silver |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Lycra |
| Saddle Dimensions | 265 x 165mm |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Weight | 395g |
$39.99
Planet Bike Mens A.R.S. Classic Sil/Blk—
$39.99

Description
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Color | Black/Silver |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Lycra |
| Saddle Dimensions | 265 x 165mm |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Weight | 395g |











