Onyx Racing Products MTB Boost Disc Hub Rear 32H 12mm TA 148mm Shimano Micro Spline Black
- TECH SPECS
| Hub Drilling | 32H |
| Freehub Body | Shimano Micro Spline |
| Primary Color | Black |
| Hub Spacing | 148mm |
| Position | Rear |
| Rotor Mount | 6-bolts |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Axle Type | 12mm TA |
Original: $500.00
-65%$500.00
$175.00
Description
- TECH SPECS
| Hub Drilling | 32H |
| Freehub Body | Shimano Micro Spline |
| Primary Color | Black |
| Hub Spacing | 148mm |
| Position | Rear |
| Rotor Mount | 6-bolts |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Axle Type | 12mm TA |













