ENVE Composites SES AR One-Piece Drop Handlebar - Integrated Carbon 40cm 90mm BLK
- TECH SPECS
| Routing | Internal |
| Drop | 129mm |
| Handlebar Material | Carbon |
| Handlebar Reach | 76mm |
| Handlebar Weight | 330g |
| Handlebar Width | 400mm |
| Primary Color | Black |
| Outward Bend | 18° |
| Stem Clamp Diameter | Integrated 90mm |
| Top Bar Shape | Aero |
$750.00
ENVE Composites SES AR One-Piece Drop Handlebar - Integrated Carbon 40cm 90mm BLK—
$750.00

Description
- TECH SPECS
| Routing | Internal |
| Drop | 129mm |
| Handlebar Material | Carbon |
| Handlebar Reach | 76mm |
| Handlebar Weight | 330g |
| Handlebar Width | 400mm |
| Primary Color | Black |
| Outward Bend | 18° |
| Stem Clamp Diameter | Integrated 90mm |
| Top Bar Shape | Aero |











