ENVE Composites SES Aero IN-Route Bar (31.8) 37/42cm - Black
- TECH SPECS
| Drop | 127mm |
| Handlebar Material | Carbon |
| Top Bar Shape | Aero |
| Routing | Internal |
| Clip-On Bar Comp. | SES Aero Only |
| Handlebar Reach | 79mm |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Handlebar Width | 440mm |
| Primary Color | Black |
Original: $400.00
-65%$400.00
$140.00
Description
- TECH SPECS
| Drop | 127mm |
| Handlebar Material | Carbon |
| Top Bar Shape | Aero |
| Routing | Internal |
| Clip-On Bar Comp. | SES Aero Only |
| Handlebar Reach | 79mm |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Handlebar Width | 440mm |
| Primary Color | Black |














