Eclat Felix Top Stem Diameter: 22.2mm Length: 48mm Steerer: 1-1/8'' Black
- TECH SPECS
| Stem Weight | 340g |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 48mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Primary Color | Black |
| Stack Height | 35 |
| Handlebar Diameter | 22.2mm |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
$26.25
Original: $74.99
-65%Eclat Felix Top Stem Diameter: 22.2mm Length: 48mm Steerer: 1-1/8'' Black—
$74.99
$26.25
Description
- TECH SPECS
| Stem Weight | 340g |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 48mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Primary Color | Black |
| Stack Height | 35 |
| Handlebar Diameter | 22.2mm |
| Steerer Tube | 1-1/8 |













