Eclat Felix Front Stem Diameter: 25.4mm Length: 48mm Steerer: 1-1/8'' Black
- TECH SPECS
| Stem Material | Aluminum |
| Stem Weight | 345g |
| Handlebar Diameter | 25.4mm |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Primary Color | Black |
| Stack Height | 35 |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 48mm |
$74.99
Eclat Felix Front Stem Diameter: 25.4mm Length: 48mm Steerer: 1-1/8'' Black—
$74.99

Description
- TECH SPECS
| Stem Material | Aluminum |
| Stem Weight | 345g |
| Handlebar Diameter | 25.4mm |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Primary Color | Black |
| Stack Height | 35 |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 48mm |














