Burgtec 104MM BCD Outside Fit E-Bike Steel Thick Thin 34T Bl
- Excellent chain retention and mud shedding
- Designed and manufactured in the UK
| Model | 104mm BCD Inside Fit E-Bike Steel |
| Ring Type | Single (Anti-Chain Drop) |
| Mount | 4x104mm (Outside Fit) |
| Teeth | 34 |
| Oval/Round | Round |
| Color | Black |
| Chainring Size | 34T |
| Bcd Type | 104MM |
| Fit Type | Outside |
$77.39
Burgtec 104MM BCD Outside Fit E-Bike Steel Thick Thin 34T Bl—
$77.39

Description
- Excellent chain retention and mud shedding
- Designed and manufactured in the UK
| Model | 104mm BCD Inside Fit E-Bike Steel |
| Ring Type | Single (Anti-Chain Drop) |
| Mount | 4x104mm (Outside Fit) |
| Teeth | 34 |
| Oval/Round | Round |
| Color | Black |
| Chainring Size | 34T |
| Bcd Type | 104MM |
| Fit Type | Outside |











